آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های کالای خواب کارن بوده است و شرکت کارن در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت کالای خواب کارن، باید کلیه محصولات از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند.

چگونه میتوان نسبت به مرجوع کردن کالای خواب اقدام کرد؟

به‌طور کلی تمام کالاهای مصرفی یا قابلیت مرجوع کردن ندارند یا شرایطی برای مرجوع کردن آن وجود دارد. در صورتی که آن کالا دارای آن شرایط باشد می‌توان تحت قوانین مخصوص آن را مرجوع کرد، در غیر این صورت امکان مرجوعی یا تعویض آن وجود ندارد.

بنابراین بسیار مهم است در هنگام خرید تمام دقت و توجه خود را به کار گیرید تا پس از خرید پشیمان نشوید. شاید فکر کنید این شرایط تنها در ایران انقدر سختگیرانه است، اما باید بدانید در تمام کشورها در مورد محصولات مصرفی از جمله کالای خواب این شرایط حتی سختگیرانه‌تر حاکم است.

از آنجایی‌که کالاهای خواب لازم است از بهداشت بسیار بالایی برخوردار باشد شرایط خاصی برای مرجوعی آن وجود دارد. با خود فکر کنید برای خرید کالای خواب برای مثال تشک می‌روید، اما متوجه می‌شود کسی قبل از شما آن را خریده و استفاده کرده، اما پشیمان شده و مرجوع کرده ‌است. آیا آن تشک را خریداری می‌کنید؟

هیچ‌کس این‌کار را نمی‌کند، زیرا همه می‌خواهند بر تشک و بالشی بخوابند که تماماً نو و تمیز باشد و کسی قبل از آنها از آن استفاده نکرده باشد؛ بنابراین پاکیزگی، بهداشت و سالم بودن آن بسیار حیاتی است. حال شرایط مرجوع کردن کالای خواب به این‌ترتیب است:

• بسته‌بندی کالای خواب مورد نظر باز نشده باشد.
• آسیبی به بسته‌بندی یا خود کالا وارد نشده باشد.
• بیش از ۲۴ تا ۷۲ ساعت از خرید آن نگذشته باشد.

که در صورتی کالا به هر دلیلی مرجوع شود هزینه باربری به عهده خریدار است و فروشگاه مسئولیتی از این بابت قبول نمی‌کند.

شرایط استفاده از ضمانت بازگشت کالا تا 72 ساعت می باشد به شرط دارا بودن موارد زیر :

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال داشته باشد:

 • اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 12 ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی شرکت کارن اطلاع داده شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن، جعبه اصلی، لیبل یا بسته‌بندی خود به کارن بازگردانده شود.
 • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن، جعبه اصلی، لیبل یا بسته‌بندی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.


اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

 • وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 12 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی کارن اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا طرح، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات اصلی طرح درج شده در وب‌سایت است.
 • با توجه به تفاوت در نوع صفحه نمایش و نور صفحه نمایش در موبایل و یا کامپیوتر احتمال 20% اختلاف رنگ با تصویری که مشاهده می کنید و محصولی که در یافت میکنید وجود دارد لذا این میزان اختلاف رنگ به عنوان مغایرت نمی باشد و شامل ضمانت بازگشت کالا نیست.
 • انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، لیبل، پلمب، برچسب‌ها امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی کارن در ساعات اداری اطلاع داده شود.
 • اگر پس از ارسال و یا دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت‏، باید انصراف خود را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد.
 • همچنین در صورت انصراف از خرید،هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.
سبد خرید

دلیل باز پرداخت

خانه
حساب کاربری من
0 موارد محصول