تشک فنری نرم

هیچ محصولی یافت نشد.

هر کدام از انواع این تشک ها دارای مزایا ، معایب و ویژگی های مختص به خود می باشند به همین دلیل انتخاب یک تشک مناسب باید با در نظر گرفتن معیار هر شخص انجام شود. در ادامه تلاش می کنیم با بیان و ارائه نکات مفید و تعیین کننده ، انتخاب یک تشک فنری نرم را برای شما آسان تر نمائیم.

انتخاب یک تشک مناسب ، انتخابی بسیار تعیین کننده است ، زیرا یک تشک راحت پایه و اساس یک خواب آرام و آسوده خواهد بود. هر یک از ما تقریبا یک سوم عمر خود را بر بستر خواب می گذرانیم ، به همین دلیل عدم برخورداری از یک خواب راحت بر کل زندگی ما اثر گذار خواهد بود. خواب شبانه راحت ، خستگی را ازتن ما به در می کند و اثری تعیین کننده و مشهود بر سلامت و تندرستی ما دارد. به سبب تنوع بالای تشک های موجود در بازار کالای خواب ، انتخابی موفق بین تشکی فنری نرم و تشک سفت و سخت ، بیش از پیش به هوشمندی بالای خریداران و بررسی دقیق و در نظر گرفتن ملاحظات و ترجیحات شخصی وابسته است.

تشک فنری نرم

مشخصات تشک فنری نرم

انعطاف زیاد و حرکات موجی خاطره ایست که اکثر ما از تخت های فنری کلاسیک بیاد داریم. با فنر های به هم بافته فولادی و پر دوامی که سال ها با ما بودند. اما دوران آن تخت های قدیمی به سر رسیده است و امروزه تشک های فنری بر روی تخت های ثابت ، نرمی و راحتی خاص خود را دارند. این محصولات فنری ، به سادگی ، نرمی و راحتی معروفند. و البته بین تشک ها ، قیمت تشک فنری نرم پائین تر است. تشک های فنری از فنر ها یا کلاف های فلزی با لایه ای نازک از فوم ساخته می شود تا سطحی نرم و راحت ایجاد کند.از لحاظ تنوع هم دارای گوناگونی خوبی هستند. هر چند در مورد سفتی سطح به پای انواع اسفنجی نمی رسند و معمولا نرم تر هستند.

اما یک تشک مناسب ، بدن شما را در حالتی درست نگه می دارد . به بیانی دیگر ، انحنای طبیعی ستون فقرات شما در حالتی استاندارد حفظ خواهد شد و سر و شانه ها ، باسن و پا ها در یک راستا قرار خواهند گرفت . در هنگام قرار گرفتن بر روی یک تشک مناسب ، همانند زمانی که در آب غوطه ور هستید نباید هیچگونه فشاری به اندام و بدن شما وارد شود.

تشک های طبی معمولا سفت ترین تشک ها هستند . و انواع فنری را نرم ترین آن ها می دانیم . اما در این میان انواع تشک های طبی فنری نیز با حالتی میانه موجودند . که همراه داشتن میزان سفتی متعادل ، بیشترین طول عمر مفید و دوام را هم دارند.

آشکار ترین و بدیهی ترین تفاوت میان تشک فنری نرم و تشک سفت ، احساس شما در هنگام قرار گرفتن بر روی آن است . یک تشک سفت ، در هنگام لمس و یا دراز کشیدن بر روی آن انعطاف کم تری به خرج می دهد ، اما یک تشک نرم ، زمانی که تحت فشار قرار گیرد ، فشار وارده را به آسانی جذب کرده و فشرده می شود.

نکته قابل توجه آن است که بر اساس حس که از یک تشک به ما منتقل می شود ، صرفا نمی توان آن را متعلق به دسته تشک فنری نرم و یا سخت دانست ، بلکه دسته بندی های بسیار مختلفی وجود دارد که مانند یک گستره وسیع ف انتخاب های بسیار مختلفی را مقابل ما قرار داده و می توانیم برای تجربه نمودن یک خواب آسوده ، ترکیبی از خواص هر دو تشک فنری نرم و سخت را در یک تشک در کنار هم داشته باشیم.

قیمت تشک فنری نرم

برای انتخاب تشک فنری نرم از میان انواع موجود ، قطعا نیاز به یک بررسی کلی دارید. قیمت تشک فنری نرم و نوع آن از مهم ترین عوامل در انتخاب افراد هنگام خرید به شمار می رود . تنوع زیادی در محصولات تشک فنری دیده می شود که به نوع و ضخامت فنر ها ، کیفیت و دانسیته اسفنج مصرفی و جنس و درجه مرغوبیت پارچه مصرفی مربوط می شود . همین تفاوت ها در قیمت تشک نیز انعکاس داشته و طیفی از تونع محصولات با قیمت های متفاوت پدید آورده است.

مولفه مهم در انتخاب تشک پر فروش ، کیفیت محصول رعایت استاندارد های لازم در تولید ، قیمت مناسب و طول عمر تشک می باشد. تشک نرم معمولا اسکلت ضعیف تری به نسبت تشک های طبی فنری دارند و به همین دلیل قیمت تشک فنری نرم از تشک های طبی فنری کم تر می باشد. و در مصارف کوتاه مدت مانند استفاده در ویلا ها ، اتاق مهمان و … مصرف دارند.

خرید تشک فنری نرم

اهمیت تحقیق و در نظر گرفتن تمامی عوامل اثر گذار بر راحتی خواب قبل از خرید تشک فنری نرم ، بسیار بالا بوده و تست محصول قبل از خرید بسیار مهم است و توصیه می شود. قبل از انتخاب و خرید تشک فنری نرم ، حتما در فروشگاه با نشستن و دراز کشیدن بر روی تشک مورد نظر خود آن را بررسی نمائید و از درستی انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

تفاوت قیمت تشک فنری نرم با تشک های سفت به چه صورت است؟

✅ به صورت کلی قیمت تشک فنری نرم ، معمولا گران تراز تشک های مشابه با سفتی بیشتر هستند و این می تواند در انتخاب افراد برای انتخاب تشک بهتر سوء تفاهم ایجاد نماید و این در حالی است که تشک های فنری نرم نسبت به تشک های طبی فنری قیمت کم تری دارند.

در هنگام خرید تشک فنری نرم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

✅• نرمی بیش از حد تشک می تواند باعث فرو رفتن بیش از حد ستون فقرات و کاهش کیفیت خواب گردد ، چرا که بدن برای حفظ حالت صحیحستون فقرات ، نیاز به فشار به عضلات دارد و این منجر به ایجاد احساس خستگی حتی بعد از بیدار شدن می گردد.
✅• احساسات و تجربیات افراد هنگام خوابیدن روی تشک نرم بسیار متفاوت از هم است و هر نفر میزان و درجه متفاوتی از نرم بودن را خوشایند تلقی می کند . این قضیه ، اشتراک نظرات در مورد مناسب بودن میزان نرمی تشک را سخت تر می کند. ✅• تشک های نرم با گذر زمان نرم تر می شوند و ممکن است بعد از گذشت چند سال ، دیگر به راحتی سابق نباشند.